Rožyno šeimos klinika Į pradžią  /  Kontaktai  /  DUK

DĖL REGISTRACIJOS ASPĮ PASLAUGOMS GAUTI

Dėl COVID-19 pandemijos yra apsunkintas pacientų patekimas pas šeimos gydytojus ir jų komandos narius. Norime dar kartą priminti, dėl susidariusios padėties yra ribojami ir atskiriami srautai -  ūmiomis ligomis sergantys pacientai yra atskirismi nuo pacientų atvykstančių dėl profilaktinių patikrinimų. Yra  skiriamas laikas ir nuotolinėms paslaugoms gauti. Pacientų priėmimo laikas pailgėja dėl sugriežtintos infekcinių ligų kontrolės, o patekimo pas šeimos gydytojus laikas dėl padidėjusių srautų susidariusių dėl pokarantininio laikotarpio.

Labai prašome visus mūsų įstaigos pacientus kiek įmanoma anksčiau planuoti registruotis dėl medikamentinio gydymo pratęsimo, siuntimų pas gydytojus specialistus išrašymo. .

Paciento vizitas pas šeimos gydytoją ar jo komandos narį tą pačią kreipimosi dieną galimas būtinosios pagalbos atveju, arba gydytojui paskyrus.

VšĮ Rožyno šeimos klinika siekdama pagerinti pacientų registraciją sveikatos priežiūros paslaugoms gauti:

sukūrė ir įdiegė el. paštą registratura@rozynoklinika.lt ir mob. tel. ginekologiniame kabinete (8 614) 32 404,  papildomai prie registratūros tel: (8 45) 440 321, (8 45) 515661, (8 630)47 740, kad būtų lengviau susisiekti ir užsiregistruoti norimai paslaugai.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę. VšĮ Rožyno šeimos klinika atsiprašo už nepatogumus ir dėkoja, kad esate mūsų pacientai bei linki Jums geros sveikatos ir tikisi tolesnio bendradarbiavimo